به مناسبت فرارسیدن دهم شهریورماه سالروز بانکداری اسلامی، مدیرکل امور مالیاتی خراسان جنوبی روز بانکداری اسلامی را به کلیه مدیران بانکهای عامل و کارکنان ایشان تبریک عرض نمود. در متن این پیام تبریک آمده است:

بسمه تعالی

مدیر محترم اداره امور شعب بانک  عامل استان خراسان جنوبی

طبق فرمایشات مقام معظم رهبری (مدظله العالی): " اگر بتوانیم این حقیقت را به معنای جامع كلمه در جامعه‏ به وجود بیاوریم، فتح عظیمی در دنیا خواهد بود. فتح، فقط فتح قلعه‏ها و سنگرها نیست. اگر كارگزاران دستگاه بانكی بتوانند این را به معنای جامع و كامل مسئله اجرا و پیاده كنند، بزرگترین سنگر اقتصادی امروز دنیاست."  و این اهداف مهم و اساسی  محقق نشده  و نمی شود مگر با سختکوشی و تعهد فرزندان غیور و شریف ایران اسلامی که علی رغم تمام دشواری ها، کمر همت به خدمت صادقانه و بی منت به گماشته اند.

اینجانب ضمن تسلیت فرارسیدن ایام عزاداری سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و یاران و اصحاب باوفای ایشان، دهم شهریورماه و آغاز هفته بانکداری اسلامی  را خدمت جنابعالی و همکاران محترم تبریک عرض نموده و از فعالان پرتلاش و متعهد این بخش به عنوان همسنگران جبهه اقتصاد مقاومتی صمیمانه قدردانی می نمایم وتوفیق روز افزون مسألت دارم. امید است در سالی که به تدبیرمقام معظم رهبری (مدظله العالی) مزین به سال  "رونق تولیـد " گردیده است، شاهد رشد و ارتقای فرهنگ بانکداری اسلامی برای رشد و توسعه اقتصادی و خروج از مسائل و مشکلات اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی باشیم و جهت انجام اين رسالت بزرگ،  گامهایی استوار و پویا برداریم .توفیق و موفقیت جنابعالی را در خدمت به مردم شریف خراسان جنوبی در جهت اجرای منویات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و برنامه های دولت تدبیر و امید، در سایه توجهات حضرت ولی عصر (عج)  از ایزد متعال خواستارم.

مهدی نباتی

مدیرکل امور مالیاتی استان خراسان جنوبی