به مناسبت فرارسیدن هفته تعاون، مدیرکل امور مالیاتی خراسان جنوبی این هفته را به کلیه فعالان حوزه تعاون تبریک عرض نمود. در متن این پیام تبریک آمده است:

بسمه تعالی

مقام معظم رهبری (مدظله العالی): بخش تعاون و فعالیت تعاونیها از جمله مسائلی است که می‌تواند جلوی بی‌عدالتی را به شکل اصولی و منطقی سد کند.

تجربه کشورهای توسعه یافته نشان داده است که گسترش الگوی اقتصاد بر پایه تعاون می تواند ارزش های چشمگیری همچون عدالت، انصاف و صداقت را در روابط تجاری و اقتصادی جاری سازد و سازمان امور مالیاتی کشور سعی نموده است با پیاده سازی و اجرای طرح جامع مالیاتی با هدف عدالت اقتصادی و شفاف سازی مبادلات اقتصادی، گامهای مهمی در مسئولیت‌ پذیری اجتماعی، برابری فرصت ها، رفاه عمومی و از همه مهم تر حمایت همه جانبه از فعالیتهای اقتصادی سالم و مولد بردارد.

اینجانب ضمن تسلیت فرارسیدن ایام شهادت سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدا... الحسین (ع) و یاران و اصحاب باوفای ایشان، فرارسیدن هفته تعاون را گرامی داشته و از فعالان پرتلاش و متعهد این بخش به عنوان همسنگران جبهه اقتصاد مقاومتی صمیمانه قدردانی می نمایم. امیدوارم در سالی که به تدبیر  مقام عظمای ولایت مزین به سال"  رونق تولیـد" گردیده است، شاهد رشد و ارتقای فرهنگ تعاون و کار برای رشد و توسعه اقتصادی و خروج از مسائل و مشکلات اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی باشیم و جهت انجام اين رسالت بزرگ،  گامهایی استوار و پویا برداریم .توفیق و موفقیت همگان را در خدمت به مردم شریف خراسان جنوبی در جهت اجرای منویات مقام  معظم رهبری(مدظله العالی) و برنامه های دولت تدبیر و امید، در سایه توجهات حضرت ولی عصر (عج)  از ایزد متعال خواستارم.

مهدی نباتی

مدیرکل امور مالیاتی استان خراسان جنوبی