جلسه گرامیداشت هفته دولت، روز کارمند و همچنین بررسی عملکرد 5 ماهه نخست ادارات امور مالیاتی خصوصاً وضعیت پرونده های بارگذاری شده در سامانه های طرح جامع مالیاتی، در محل اتاق مدیرکل امور مالیاتی استان برگزار گردید.

در این جلسه آقای نباتی مدیرکل امور مالیاتی استان خراسان جنوبی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر باهنر و رجایی و همچنین تبریک هفته دولت و روز کارمند گفت: ما در یک برهه تاریخی بسیار حساس مواجه با کشورهای استعماری قرار داریم تا ملت و کشور ایران را جهت رسیدن به اهداف و برنامه های پلید خود به زانو در آورند؛ اما نمی دانند که ملت ها خصوصاً مردم شریف ایران تاریخ خود را فراموش نمی كنند بویژه كه سرشار از حماسه و ایثار و غرور باشد. خداوند را شاکریم که در سایه سار رهبری فرزانه، امروز ایران اسلامی، با قدرت فراوان به پیش می رود و این حماسه و اقتدار جز در سایه حضور مردمی غیرتمند و مسئولینی دلسوز حاصل نشده و جز با ایستادگی و مجاهدت آنان دوام نخواهد داشت. هفته دولت یادآور فداکاریهای فرزندان پاک نهاد و گرانقدر انقلاب و احیاء کننده روزهای پرشور خدمتگزاری است و ادامه این راه گرامیداشت و ارج نهادن بر این دلاوریها و حماسه ها است.

امروز ما در صنایع دفاعی و خصوصاً موشکی پیشرفتهای چشمگیری داشته ایم که خواب و خیال دشمنان جهت نفوذ سخت و هرگونه حمله را باطل نموده است، به همین منظور دشمنان انقلاب اسلامی ما بر جبهه های دیگر مانند جنگ اقتصادی متوسل شده اند. لذا ما نیز بایستی از طرح جامع مالیاتی و سامانه های پیش بینی شده در این طرح مانند سامانه های پدافندی استفاده کنیم و با شناسایی به موقع هر نقطه نفوذ و خرابکاری، نقشه های شوم آنها را نقش بر آب سازیم تا مردم شریف ما، فرزندان ما و نسلهای آینده با خیال آسوده در یک جامعه و کشور سالم مبتنی بر مبانی دین مبین اسلام به نقش آفرینی و توسعه بسترهای ظهور منجی عالم بشریت بپردازند، انشاءا... .