بسمه تعالی

مدیرکل امور مالیاتی خراسان جنوبی 17 مردادماه روز خبرنگار را به مدیرکل صدا و سیمای مرکز استان خراسان جنوبی و کلیه اصحاب رسانه و خبرنگاران استان تبریک گفت. در متن این پیام تبریک آمده است:

روز خبرنگار، روز گرامیداشت صداقت صاحبان قلم و قلم‌هاي پاكي است كه با عشق، خلوص نيت و وجدان بیدار در اوج ایثار و شهامت برای اهداف متعالی و مقدس شبانه روزی تلاش نموده و آگاه سازی و فرهنگ سازی مردم جامعه را به منصه ظهور می رسانند.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره امام خمینی(ره) و شهدا و ایثارگران عرصه خبر و اطلاع رسانی، 17 مردادماه روز خبرنگار یادروز باشکوه تلاشگران عرصه اندیشه و قلم ناب اسلامی- ایرانی را حضور کلیه اصحاب  رسانه  و خبرنگاران عزیز که به عنوان حامی و پشتیبان سربازان جبهه اقتصاد مقاومتی نیز به شمارمی روند تبریک و تهنیت عرض نموده و از همراهی و همدلی شما در تبیین و پیاده سازی اهداف و برنامه های سازمان امور مالیاتی کشور خصوصاً طرح جامع مالیاتی به منظور شفاف سازی مبادلات اقتصادی و پیشگیری از هرگونه فرار مالیاتی صمیمانه قدردانی می گردد. از محضر خداوند منان، در پناه عنایات ائمه معصومین(ع)، توجهات خاص حضرت ولی عصر(عج) و پیروی از منویات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) موفقیت، بهروزی و سعادت همه را خواهانم.

مهدی نباتی

مدیرکل امور مالیاتی خراسان جنوبی